09 jūlijs 2018

Dziesmu un Deju svētku 2018 modes apskats

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki 2018. gadā paliks man atmiņā ar to, ka augusi skatītāju tieksme ģērbties tautas tērpos. Protams, ka tā bija arī agrāk, bet šoreiz tas kaut izskatījās sakāpināta pakāpē. Nolēmu apkopot jaunas modes tendences, lai būtu ko atcerēties pēc pieciem gadiem, kad notiks nākamie svētki. Apkopojumā būs gan skatītāji, gan arī svētku dalībnieki.

A post shared by Antra Rijniece (@_antrra__) on

A post shared by Elīna (@eliina_skudra) on

A post shared by L ī n a (@linalazdina) on



A post shared by Mūza (@korismuza) on


A post shared by Agnese Jonāte (@zaaliite) on





A post shared by Lelde Jurciņa (@leldejuu) on

A post shared by Ieva Zarina (@zarina.ieva) on


A post shared by Mūza (@korismuza) on

A post shared by Edvards Andersons (@edissimo521) on

A post shared by Eva Andersone (@lusijaandersone) on


A post shared by Kristine Gerharde (@kristine_gerharde) on



A post shared by Girts Pavlins PHOTOGRAPHY (@girtspa) on

A post shared by Karlīna🌙 (@karlina.sokolova) on


A post shared by Madara Emīlija Cimmermane (@madara_emiilija) on




A post shared by Laura Salmiņa (@pasaulespilsone) on



A post shared by Mūza (@korismuza) on

A post shared by Marta (@tantemarta) on





A post shared by Mūza (@korismuza) on



A post shared by Elizabete Vindule-Mince (@elizabete00) on



A post shared by Austra Kārkliņa (@mimimausis) on


A post shared by Elizabete (@elizabete_sondare) on



A post shared by Marta (@tantemarta) on

A post shared by Austra Pleša (@austra.plesa) on

A post shared by Alona Ivanova (@ivanovaalona) on

A post shared by Elizabete R. (@elizabetere) on

A post shared by Elīna Jākobsone (@cukurinja) on

A post shared by Viktoria Avdejeva (@vikaavd) on

A post shared by Katrīna Rasma (@katrinarasma) on

A post shared by Aigars Šmuksts (@aigars.smuksts) on




Jau ceturtie Deju svētki manā sarakstā, taču šie visādā ziņā atšķiras no iepriekšējiem. Pirmie Deju svētki, kurus izdejoju ar savu mīļāko cilvēku - ja ne fiziski kopā, tad domās gan! Pirmie Deju svētki, kuros izbaudu dalību pie cita kolektīva, jo arī tā patiesībā ir lieliska iespēja iepazīt jaunus dejotājus, iegūt svaigu skatījumu uz deju! Pirmie Deju svētki, kuros jūtos tik nogurusi, bet tajā pašā laikā neizsakāmi pateicīga, ka man ir ļauts tajos būt un piedalīties! Pirmie Deju svētki, kurus izturu ar nopietnu traumu un, neskatoties uz to, esmu lidojumā! Pirmie Deju svētki, kuros sapratu, ka apkārt ir tiešām superīgi, pretimnākoši un labi cilvēki - novērtēju ikvienu! Lai arī pirmais aizvadītais koncerts bija pozitīvu sajūtu pilns, tad vēl jovairāk nevaru sagaidīt atlikušo. Tā ir tāda apslēpta maģija, kuru nav iespējams izskaidrot. Katram šie svētki kaut ko nozīmē - man tie ir paši svarīgākie..! #DzSv #2018 #couplegoals
A post shared by Egita Spodra Strode (@egii_ss) on





A post shared by Agnese Olina (@dzelzite) on

A post shared by Agnese Furmane (@agnesefurmane) on

A post shared by Ieva (@ieva.ziggy) on


A post shared by Jana Ruluka (@janaruluka) on


A post shared by Jānis Šapelis (@janissapelis) on





A post shared by @ monta.tiltina on



A post shared by Elvis (@caunietis) on

A post shared by Ray Matthew Freimanis (@raymatthewx) on


A post shared by 🇱🇻 (@aiga.nalivaiko) on




A post shared by Martins Ilgazs (@martinsilgazs) on

A post shared by Solveiga (@vestminster) on

A post shared by Ilze (@ezliezli) on


A post shared by maya anelli (@maijaanelli) on

A post shared by Elina Mazur (@elina_mazur) on

A post shared by Arta Saulite (@asaulite) on

A post shared by Ieva Zaharčonoka (@ievazaharconoka) on

A post shared by Liene Jaudzema (@liled_) on




A post shared by Gatis_T (@gatisteilis) on




A post shared by @ilsteraivis (@avs_padings) on

A post shared by Laura Simanoviča (@laurasimanovica) on



A post shared by Monta Bergmane (@monciitis_) on



A post shared by Kristīne Dūmiņa (@kristinedumina) on


A post shared by Annija Eglite (@annijaeglite) on


A post shared by Kikaija ❤ (@dzivojupasaka) on

A post shared by Aija Gūtmane (@aijagutmane) on



A post shared by Elīza Luīze Reboka (@eliza_luize) on

A post shared by Diāna (@dianadrozdova) on

A post shared by Elza Jurāne (@elzajurane) on





A post shared by Marita (@maritasimane) on

A post shared by Andris Grafs (@andrisgrafs) on

A post shared by Evija 🌟 (@evija_agate_meluskane) on

A post shared by marcis (@marcipanulis) on

A post shared by 🖤 (@_jurita) on

A post shared by Lana Bišofa (@lana.bisofa) on

A post shared by Viesturs Šulcs (@vjopijs) on





A post shared by Amanda Lapa (@amucinyaa) on


A post shared by Anete (@manisaucanete) on

Nav komentāru: