03.12.11

Krūmiņu duets atnes uzvaru @BKJelgava pār līgas līderkomandu @BKValmiera

BK Jelgava uzvar BK Vlamiera
2011. gada 02. decembris, Jelgava, ZOC

Pirms spēles pārliecības par uzvaru nebija nekādas, jo BK "Jelgava" tikās ar līgas spēcīgāko komandu BK "Valmiera", kura gatavojās aizvadīt savu 12 spēli pēc kārtas, kurā viņa uzvar.
Spēles sākums bija pozitīvs jelgavniekiem. Edgara Krūmiņa ātri samesti trīs punktu metieni un tas, ka valmieriešu bumbas negribēja krist iekša jelgavnieku grozā, nesa uzvaru BK "Jelgava"pirmajā ceturtdaļā ar rezultātu 22:15.

Otrā ceturtdaļā valmierieši samazināja punktu starpību, bet BK "Jelgava" joprojām palika vadībā ar rezultātu 32:28.
Trešā ceturtdaļā BK "Valmiera" pierādīja, ka ne velti ir līdere un uzvar ceturtdaļā. Rezultāts 53:59. Un neceriet, ka es tagad slavēšu Rozīša spēli, lai to dara citi žurnālisti.
Ceturtā ceturtdaļā turpinājām zaudēt - negāja saspēles, bumbas nekrita grozā. Spēle negāja un valmierieši pat izvirzījās vadībā ar +11 punktiem. Bet tas turpinājās tik ilgi, kamēr uz laukuma neiznāca Kalvis Krūmiņš, kurš sēdēja uz soliņa, dēl liela skaita personīgo piezīmju. Un sākās trilleris, līdzīgs pēc emocionalitātes, spēlei ar Kazahstānas komandu "Barys".
Vienas minūtes un 19 sekunžu laikā, Kalvis ar tāliem trīspunktu metieniem un veiksmīgas saspēlēs veidošanu panāk spēles rezultāta izlīdzinājumu.
Nervu spriedze aug un fani līksmo tribīnēs. Pagarinājumā vadībā izvirzās viesi, bet ne uz ilgu laiku. Jelgavnieki 46 sekundes pirms pagarinājuma beigām izvirzās vadībā ar +4 punktiem, bet neizdodas to nosargāt, jo soda metieni nekrīt grozā. Pēdējās spēles sekundes pie rezultāta 82:79 valmierieši realizē trīspunktu metienu un izlīdzina spēles rezultātu. Izredzes uzvarēt nav nekādas, atlikušas pāris sekundes. Piespēle Kalvim Krūmiņam, metiens no laukuma vidus, skan spēles beigu signāls, bumba iekrīt valmieriešu grozā. Nenormālie prieka kliedzieni no tribīnēm, visa BK "Jelgava" komanda metas uz laukuma, kurš slīd pa grīdu, kurā lec, bet visi nonāk pie Kalvja, lai dalītu priekos un pateiktos komandas biedram.
Hūūūū! Neticama uzvara! Fantastisks sniegums! Viennozīmīgi par rezultāta kaldinātājiem jānosauc Krūmiņu duetu - Edgaru un Kalvi. Edgars Krūmiņš pēdējās spēles minūtēs guva traumu un nespēlēja. Ļoti ceru, ka trauma nebūs pārāk smaga.
Protams, ka arī pārējie puiši deva savu sniegumu uzvaras kaldināšanā. Patīkami vērot, ka komanda ir jau labāk saspēlējusies. Nelsons (ASV) rāda teicamu rezultātu un ir iejūties komandā. Īpaši laba saspēle viņam ir izveidojusies ar Edgaru Krūmiņu.
Ticu, ka komandas labākas spēles vēl priekšā, bet komandas vadībai būs jādomā par to, kā noturēt Edgaru Krūmiņu komandā nākošajā sezonā, jo tādu spēlētāju gribēs iegūt jebkura cita komanda.

P.S. Pēdējo spēles sekunžu video apliecinājums.