Atmiņai par Garozas ielas remontu, jo pirms tam iela bija šausmīgā stāvoklī.
Lasītākie raksti
Kopējais lapas skatījumu skaits

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.

Whatsapp Button works on Mobile Device only
Nevarētu teikt, ka iela izskatās labāk, nekā pirms tam! :D
Ar enduro droši var izbraukt :)
Ar superbaiku arī var, tici man! :D
Var pieaicināt Red Bull un uztaisīt sacensības - kas izdzīvos vai mazāk kaulu salauzīs.
Ierakstīt komentāru